KATILIN

 

Katılabileceğiniz farklı yolları keşfetmek için okumaya devam edin. Dünyanın neresinde olursanız olun, bir fark yaratabilir ve doğum öncesi yaşamın ortak geleceğimiz üzerindeki etkisi hakkında farkındalık yaratmak için bize katılabilirsiniz!

 

PRENATAL ALLIANCE'A KATILIN

 

Burası, doğumu bekleyen ve gelecekteki ebeveyn adaylarının doğum öncesi yaşam ve doğum öncesi ebeveynlik hakkında deneyimlerini paylaşabileceği ve bilgi alabileceği ÜCRETSİZ bir topluluktur. Burası aynı zamanda uzmanların bir araya gelebilecekleri, gebe kalma, hamilelik, doğum, emzirme ve erken ebeveynlik alanlarındaki bilincin önemi hakkında röportajlar ve atölye çalışmaları yapabilecekleri bir yerdir.  

Bu Prenatal Alliance topluluğunun amacı, en son araştırmalara dayanan bilgilerden yararlanabilecek büyük çift gruplarına erişimi en üst düzeye çıkarmaktır.

 •  

TOPLULUĞUMUZA KATILIN

 

HER BİR GEBELİKLE BERABER DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEK  

 

 • Son haber bültenimize üye olunuz ve ücretsiz kitabımızı mail ortamında gönderelim-HAMİLELİK ÖNEMLİDİR!

 •  

  • Doğumöncesi hayat ve doğumöncesi ebeveynlik ile ilgili dünyaya hoşgeldiniz!

   Haber bültenimize üye olduğunuzda, okuyacağınız en önemli kitabı alıyor olacaksınız!

   Prenatal ebeveynlik nedir, neden önemlidir, bilinçli döllenme, gebelik ve emzirme ile ilgili en önemli süreçler nedir, insanlığın yaşam kalitesi ve medeniyet için gebelik neden önemlidir, bebeğin perspektifinden gebelik nasıldır ve çok daha fazlası!

   Her gün dünya üzerinde 360.000 den fazla bebek doğmaktadır, size ilettiğimiz bu bilgileri her yere yaymanız, insanlığın geleceği için gebeliğin hayati önemi konusunda gençliği, anne baba adaylarını, aileleri, hükümetleri ve toplumları eğitmeniz konusunda yardımınıza ihtiyacımız var.

   Daha fazla bekleme! Ücretsiz hediyenizi hemen alın!

   

 •  

ŞİMDİ ÜYE OLUN

 

HEDEFİMİZİ DESTEKLEMEK İÇİN BAĞIŞ YAPIN

 

Yaptığınız bağış- hediyeniz- doğomöncesi yaşam ile ilgili bilgiyi, kadınlar, çiftler, aileler ve toplumlar için doğumdan önce ebeveynliğe başlamanın önemini, bunların çocuğunuzun ve aynı zamanda da tüm dünyanın geleceğinin üzerindeki etkinin anlaşılmasını her yere yayabilmesi için bize destek olacaktır!

 

BAĞIŞ YAP