PRENATAL ALLIANCE'A HOŞGELDİNİZ!

Destekçilerimiz, dünyanın dört bir yanındaki gençlere, gelecekteki ebeveynlere, ailelere ve topluluklara ulaşmak için tasarlanmış eğitim kampanyalarımıza katılarak mesajımızı yaymamıza yardımcı oluyorlar.

HAKKIMIZDA

BİR KİTAP = BİR HAMİLELİK

Doğum öncesi yaşam ve doğum öncesi ebeveynliğin büyüleyici evrenine hoş geldiniz!

Bu kitabın şimdiye kadar okuduğunuz en önemli kitaplardan biri olacağını garanti ediyoruz!  

 

Doğum öncesi ebeveynliğin gerçekte ne olduğu ve ne kadar önemli olduğu, bilinçli gebe kalma, hamilelik, doğum, emzirme ile ilgili en önemli şeyler, hamileliğin insan uygarlığının kalitesi açısından önemi, hamileliğe bebeğin bakış açısı ve çok daha fazlasını bu kitapta öğreneceksiniz.

 

Sadece 35 sayfa ve bunu bir öğleden sonranızı ayırarak okuyabilirsiniz!

 

Gençleri ve geleceğin müstakbel ebeveynlerini, aileleri, hükümetleri ve toplumları doğum öncesi yaşamın ve doğum öncesi ebeveynliğin en önemli hususları hakkında bilgilendirmemize yardımcı olun! Desteğiniz bizim için çok önemli! Teşekkürler!

HER HAMİLELİKTE DÜNYAYI
DEĞİŞTİRMEK

Dünya ÇEVRİMİÇİ (online) Zirvemize katılın!

 

Dünya çapında her gün 360.000'den fazla bebek doğduğundan, tüm gençleri, gelecekteki ebeveynleri, aileleri, hükümetleri ve halkı insanlığın geleceği için hamileliğin hayati önemi hakkında bilgilendirmek ve eğitmek için yardımınıza ihtiyacımız var.

 

Uzman grubumuzdan ve davet edilen konuşmacılardan Bilinçli Gebelik, Doğum Öncesi Yaşam, Doğum Öncesi Ebeveynlik ve Doğum hakkında bilmeniz gerekenleri keşfedin.

 

ÜCRETSİZ Çevrimiçi Zirvemiz 15 Mayıs 2021'de başlıyor.

 

Takviminize not edin ve sakın kaçırmayın!

YERİNİZİ AYIRTIN

VİZYONUMUZBİLİNÇLİ BEBEK


Her bebek, sevgi dolu, neşeli, sağlıklı, uyumlu ve saygılı bir şekilde gebe kalındı, doğdu, emzirildi ve beslendi.GENÇLER VE ÇİFTLER İÇİN EĞİTİM

Her hamile kadın, kendi topluluğunun yanı sıra eşi tarafından da desteklenir ve ilham verir, her ikisi de doğanın ona verdiği gücün bilincinde, rahminde sağlıklı bir gelecek yetişkin, kendini sevebilen, başkalarına, gezegenimize ve yüce olana - bir "İnsan kardeşliğine" karşı sevgi besleyebilir.RAHİM EKOLOJİSİ
DÜNYA EKOLOJİSİDİR

Dünyadaki her insan, gelişen, sevgi dolu ve fedakar çocuklar ve yetişkinlerle dolu bir gezegen için gebe kalma, hamilelik, doğum ve emzirmenin son derece önemli olduğunun farkındadır.
 

ETKİMİZ

BİLGİ ANAHTARDIR

Gebeliğin önemi, bu artan güç ve sorumluluk dönemi, hiçbir zaman toplu olarak ele alınmamıştı ve artık hepimizin bundan haberdar olma zamanı geldi! Prenatal Alliance, bu bilinci dünyadaki toplumlara getirmenin tam zamanı olduğunu düşünüyor!


Eğitim rahimde başlar ve bu bilgi, dünyadaki eski kültürler tarafından ve son zamanlarda nörobiyoloji ve epigenetik üzerine yapılan araştırmalar tarafından kabul edilmiş olup, doğum öncesi yaşamın ve doğum öncesi ebeveynliğin psikolojik ve fiziksel gelişimimiz üzerindeki etkisini ortaya çıkarmıştır. Bu bilgileri tüm gençlere, topluluklara, toplumlara ve hükümetlere ulaştırmak, çiftlere ve bebeklere mümkün olan en iyi başlangıcı vermemizin anahtarıdır.

 

PRENATAL ALLIANCE'A KATILIN

Burası, doğumu bekleyen ve gelecekteki ebeveyn adaylarının doğum öncesi yaşam ve doğum öncesi ebeveynlik hakkında deneyimlerini paylaşabileceği ve bilgi alabileceği ÜCRETSİZ bir topluluktur. Burası aynı zamanda uzmanların bir araya gelebilecekleri, gebe kalma, hamilelik, doğum, emzirme ve erken ebeveynlik alanlarındaki bilincin önemi hakkında röportajlar ve atölye çalışmaları yapabilecekleri bir yerdir.

 

Bu Prenatal Alliance topluluğunun amacı, en son araştırmalara dayanan bilgilerden yararlanabilecek büyük çift gruplarına erişimi en üst düzeye çıkarmaktır.

UZMANLAR NE DİYOR!