Duymayan Kalmasın

 

Mesajımızı yaymanın ve doğum öncesi yaşamın ortak geleceğimiz üzerindeki etkisi hakkında farkındalık yaratmanın farklı yollarını keşfetmek için okumaya devam edin!

 

ARKADAŞLARINIZA SÖYLEYİN

 

Doğum öncesi yaşamın geleceğimiz üzerindeki etkisi hakkında konuşun ve başkalarını Prenatal Alliance hareketine katılmaya davet edin.

 

Başkalarını sayfamızı beğenmeye teşvik edin, dünya liderlerinin doğum öncesi ebeveynliğin ne kadar önemli olduğunu anlamalarını sağlamak için misyonumuzu ve yayınlarımızı paylaşın.

 

Birlikte, her seferinde bir hamilelikle dünyayı değiştirebiliriz.

Telegram, Facebook, Instagram, YouTube, WhatsApp ve Twitter gibi sosyal medya kanallarımızı takip ediniz.

 

 •   

VİDEOMUZU paylaşın.

 

  Bu kısa VİDEO size sevgi dolu, saygılı ve fedakar çocuk ve kuşakların yetişmesi için rahim dünyasının önemini anlatacaktır

   

PAYLAŞ

 

@PrenatalAlliance'ı etiketleyin ve #prenatalalliance kullanın. Bu şekilde, yayınlarınızı zaman çizelgelerimizde ve çevrimiçi topluluğumuzda da paylaşabiliriz

 

 

MANİFESTOMUZU paylaşın

 

  Evrensel bildirimimizi indirin ve topluluğunuzla paylaşın. Bunlar, yaptığımız işin ve dünya çapında yaymak istediğimiz bilgilerin temel kurallarıdır.

   

INDIR

 

SİTEMİZİ PAYLAŞIN!

 

Resmi logomuzu web sitenize, sosyal medya profilinize, bloğunuza veya eğitim programınıza eklemek ister misiniz? Sadece bizimle iletişime geçebilir ve amacınızı netleştirebilirsiniz!

 

 •   

Küçük şeyler de önemlidir

 

  Abone olun ve haberlerimizi arkadaşlarınızla ve topluluğunuzla paylaşın!

   

ABONE OL